Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek w swojej kancelarii realizuje sporo usług prawniczych, które nawiązują do różnych jego gałęzi. Są to głównie sprawy o rozwód a także sprawy z tematyki wspólnot mieszkaniowych. W obrębie spraw rozwodowych klienci prywatni mogą liczyć na sporządzenie pozwu oraz na reprezentację na wokandzie sądowej. Adwokat Tarnów zajmie się także: alimentacją, wyznaczeniem opieki nad potomstwem, adopcją, ustaleniem zakresu władzy rodzicielskiej, podziałem majątku, czy kwestiami powiązanymi ze stosowaniem przemocy w rodzinach. Mająca doświadczenie adwokatka świetnie wie o tym, że sprawy o rozwód są sprawami domagającymi się szczególnego potraktowania, a więc podchodzi do klientów delikatnie a także empatycznie. Zwłaszcza, kiedy główną osią sporu są małoletni.

Ekspertka jak najdokładniej zapozna się z historią rodziny, a potem zinterpretuje ją zgodnie z zapisami prawa. Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zajmuje się na równi sprawami z wyznaczeniem winnego rozpadowi związku małżeńskiego, jak i wtedy gdy rozwód jest prowadzony bez wyznaczania winy. Jest ona też pomocą dla klientów, kiedy chodzi o mediację. Pomoc adwokacka dotyczy też obsługi wspólnot mieszkaniowych a także administratorów wspólnot. Współpraca może odbywać się na zasadzie ciągłej obsługi prawnej, rozliczanej na zasadach ryczałtowych lub obsługi bieżącej, rozliczanej godzinowo za konkretne zamówienie.

W obrębie wspólnot mieszkaniowych w kancelarii realizowane jest: opracowanie regulaminów, uchwał wspólnoty i zarządu, opracowanie wraz z analizowaniem i opiniowaniem umów najmu, dzierżawy, a także cywilnoprawnych zawieranych z dostarczycielami usług, jak i szeroko rozumiane porady prawnicze, na równi w sprawach zarządu, jak i podmiotów wchodzących w skład wspólnoty mieszkaniowej. Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zajmie się również reprezentowaniem wspólnoty przed sądami powszechnymi, a także przed różnymi organami administracji.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz