Doskonale wykonywane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej proponuje Aestetic Clinic z Poznania. Osoby, które się tu zgłaszają traktowane są priorytetowo. Duże atuty kliniki to profesjonalizm specjalistów oraz miła atmosfera. W klinice medycyny estetycznej można poczuć się bezpieczniej, z uwagi na indywidualne podejście.

Doktor Włodzimierz Rosiński, właściciel kliniki dba o zachowanie najwyższego poziomu usług medycznych. To członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty – Aging, który ciągle się dokształca. W gabinecie można przejrzeć jego dyplomy. Jest on również międzynarodowym trenerem technik liftingujących z wykorzystaniem nici Aptos. W każdej sytuacji metodę terapeutyczną dobiera indywidulnie do pacjenta. Do zabiegów wykorzystany jest nowoczesny sprzęt razem z preparatami od renomowanych producentów. W ofercie są: zabiegi upiększające, odmładzające jak i zdrowotne. Z ich opisem można zaznajomić się na witrynie https://www.wrosinski.pl/zabiegi/przeszczep-tluszczu/.

Udostępnione są zalecenia przed oraz pozabiegowe oraz cennik. Dodatkowo o wszystko można zapytać pracowników. Dane kontaktowe także są na witrynie. Placówka jest rozpoznawalna na terenie Poznania, z uwagi na to, że pracują w tym miejscu specjaliści którzy posługują się nowoczesnym sprzętem. Propozycja zabiegów Aestic Clinic jest też atutem. Nie jest wobec tego czymś dziwnym, iż wiele osób wpisuje się tu systematycznie, gdy już raz korzystają z danego zabiegu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz