Podstawowe wiadomości na temat mikrodermabrazji diamentowej pozwalają zorientować się, czy taki rodzaj zabiegu będzie de facto właściwy dla danej osoby. Warto znać wskazania oraz ograniczenia do zabiegu, a więc przed zdecydowaniem się trzeba dokładnie skonsultować się z dermatologiem albo z kosmetyczką. Wówczas przystosowana będzie moc zabiegu, a po jego skończeniu tkanka skórna będzie maksymalnie odżywiona a także zdrowa.

Oczywiście, istotna jest także odpowiednia pielęgnacja tkanki skórnej po zabiegu. O tym również klientki będą informowane, w takim razie nie muszą się bać, iż robią cokolwiek nie tak jak trzeba. Mikrodermabrazja gdańsk zależy od tego, gdzie zabieg się robi. Klientki, które są zdecydowane na parę serii mogą oczekiwać na korzystne zniżki. Jest to nie tylko korzystne, lecz też związane jest z otrzymaniem jeszcze lepszych efektów.

Wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu wymienia się: aktywne stany zapalne w tkance skórnej, skóra naczynkowa, zakażenia wirusowe i bakteryjne, łuszczycę, AZS, nowotwory skóry oraz uszkodzenia ciągłości tkanki skórnej. Natomiast, jeśli nie ma zastrzeżeń, to po zabiegu można spodziewać się: wygładzenia nierówności tkanki skórnej, spłycenia blizn, rozjaśniania lub zlikwidowania przebarwień, spłycania zmarszczek lub wyeliminowania zmian trądzikowych, łojotoku oraz zaskórników.

Mikrodermabrazja sprawia, że skóra staje się gładka, w większym stopniu napięta oraz wyraźnie lepiej się prezentuje każdego dnia. Bezpieczna głębokość ścierania sprawia, że nie ma potrzeby się bać skutków ubocznych. Zabieg można powtarzać często, aż co 14 dni. Każdy zabieg rozpoczyna się od oczyszczania manualnego twarzy. Następnie po tkance skórnej przesunięta jest odpowiednio dobrana głowica. Kosmetyczka może też dodać dostosowaną do rodzaju skóry maskę i ampułkę z kosmetykami. Zabieg nie tylko poprawi kolor skóry, ale redukuje zagłębienia powstające w skórze w przypadku braku kolagenu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz