Czystość w domu jest bardzo ważna. Bo dom to miejsce zamieszkania, w którym przez wiele godzin śpimy, jemy czy wykonujemy różne czynności. Zwłaszcza jeśli jest to święto lub podczas Work From Home ze względu na sytuację Covid-19, możemy powiedzieć, że musimy siedzieć w domu 24 godziny na dobę. bez wycierania i czyszczenia czegokolwiek Oczywiście z czasem ten kurz będzie się gromadził. Nasz organizm będzie go wdychał, dopóki nie spowoduje problemów zdrowotnych. Szczególnie w przypadku alergików może to pogorszyć objawy.

Dlatego sprzątanie powinno być czymś, co każdy dom musi robić regularnie. Zamieść najmniejsze zanieczyszczenia miotłą, na przykład plastikową miotłą lub elektryczną miotłą. Po zakończeniu zamiatania następnym krokiem jest użycie odkurzacza. Usuwa cząsteczki kurzu, które mogą być niewidoczne gołym okiem. Natomiast jeśli chodzi o odkurzacze Trzeba powiedzieć, że w dzisiejszych czasach jest wiele typów do wyboru, czy to robot odkurzający. w tym odkurzacze ręczne i samochodowe lub jak to nazywamy „Odkurzacze bezprzewodowe”, które stają się dziś popularne. Ponieważ bezprzewodowy odkurzacz można czyścić niezależnie. bez obaw o potknięcie się kabla lub jego kabel nie jest wystarczająco długi Obejmuje również technologię wbudowaną w urządzenie. Pomaga całkowicie oczyścić kurz. do czasu, aż dom będzie czysty jak nigdy dotąd. Zobacz tutaj

Rodzaje odkurzaczy bezprzewodowych

Uchwyt do odkurzacza Tego typu odkurzacze stają się dziś bardzo popularne i używane. Ze względu na długi uchwyt i małą rurkę Pomóż ułatwić trzymanie urządzenia. Można go łatwiej czyścić

Odkurzacz ręczny lub odkurzacz samochodowy Rozmiar maszyny jest mały i lekki. Nadaje się do czyszczenia mebli lub małych powierzchni wewnątrz samochodu. ale nie nadaje się do dużych obszarów

Zalety odkurzaczy bezprzewodowych Dyson

Wyczyść każdy punkt w odkurzaczu bezprzewodowym Dyson. Bez względu na to, jak daleko jesteś od wtyczki, nie ma problemu. Ponieważ ten typ odkurzacza Dyson nie będzie miał problemów z przewodami, które Ci przeszkadzają. Wystarczy nosić go ze sobą i odkurzać, kiedy tylko zechcesz. Niski poziom hałasu podczas czyszczenia Odkurzacze bezprzewodowe Dyson charakteryzują się stosunkowo niskim poziomem hałasu podczas pracy. Dlatego, gdy jest używany w domu Nie zakłóci wypoczynku innych ludzi.

Bezpieczeństwo w Dyson, który może napotkać wiele osób, jest potknięcie się o przewód zasilający podczas odkurzania. aż do upadku lub zerwania przewodu zasilającego, dopóki nie spowoduje porażenia prądem Ale w przypadku odkurzaczy bezprzewodowych na pewno tak się nie stanie.

Łatwiejsze czyszczenie odkurzacza bezprzewodowym Dyson. Ze względu na stosunkowo niewielką wagę ułatwia użytkownikom trzymanie Bez większego wysiłku, dzięki czemu czyszczenie będzie łatwiejsze.

Jak wybrać odkurzacz bezprzewodowy?

1. Bateria

Ważna jest ilość czasu, jaką może zrobić odkurzacz. bo jeśli czyjś dom jest dość duży Oczywiście czas czyszczenia również się wydłuży. Więc pierwszą rzeczą, którą powinieneś sprawdzić, jest bateria. Rozważając, musisz przyjrzeć się następującym szczegółom:

  1. Jak długo to działa : Zwykle cechy produktu wahają się od 10 minut do godzin.
  2. Czas ładowania: Produkty ogólne są dostępne od 1 godziny do 16 godzin.
  3. Pojemność baterii: im wyższa wartość pojemności, tym wyższa pojemność baterii. Oznacza to, że czas użytkowania odpowiednio się wydłuży.

Musisz także sprawdzić typ baterii. co jeśli polecić Lit to dobra opcja. Ponieważ ten rodzaj baterii można szybko naładować. Ważne jest to, że okres użytkowania jest dość długi.

2. Pojemność pojemnika na kurz

Pojemność pojemnika na kurz zależy od tego, ile trzeba wyczyścić. Jeśli używasz go na małej przestrzeni Wielkość zbiornika to około 0,5 litra, co wystarcza na każde czyszczenie. Ale jeśli czyszczony obszar jest dość duży? i trzeba to robić dość często Zaleca się wybór zbiornika o pojemności 1,2 litra lub większej, abyśmy nie znudzili się częstym wynoszeniem kurzu.

3. Waga odkurzacza

Odkurzacze bezprzewodowe są zwykle bardzo lekkie. W porównaniu do starych odkurzaczy Odkurzacz bezprzewodowy waży od 1 kg lub więcej. dzięki zaletom wyboru lekkiej maszyny Dzięki temu podniesiemy odkurzacz łatwiej niż kiedykolwiek. Pomóż nam łatwo korzystać z maszyny. Oczywiście skuteczność czyszczenia również będzie dobra.

4. Moc ssania

Moc ssania jest uważana za ważną. Im wyższa moc ssania, tym lepsza skuteczność odsysania pyłu. Należy jednak wziąć pod uwagę również obszar czyszczenia. Jednak polecam wybrać maszynę o mocy ssania 4000 Pa lub więcej.

5. Opcjonalna funkcja

Zapytaj, czy funkcja dodatku jest bardzo ważna? W rzeczywistości nie jest nawet ważne, aby mieć go na każdym urządzeniu. Ale nie można zaprzeczyć, że ma dodatkowe funkcje. Ułatwia nam sprzątanie. Więc każdy, kto chce tej funkcji, spróbujmy zobaczyć, co ona ma. jeśli weźmiesz to pod uwagę przy zakupie:

  1. Światło LED: pozwala wyraźnie widzieć brud nawet w wąskich przestrzeniach lub ślepych narożnikach.

  2. Ekran stanu baterii: Ekran stanu informuje nas, ile czasu pozostało do wyczyszczenia.
  3. Elastyczny wąż czyszczący : Zaletą jest to, że maszyna może przejść przez wszystkie punkty bez zacinania się. Nawet jeśli to przestrzeń pod łóżkiem lub sofą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz