Oddziaływanie oczyszczające białej szałwii zostało opisane pod linkiem goldenteacher.pl. Przede wszystkim kadzidła z takiej rośliny używa się do oczyszczania domu. Rekomendowane jest to na przykład w trakcie przeprowadzki. Trzeba pozamykać wszystkie drzwi i okna, jak i zapalić ulubioną świecę. Liście białej szałwii powinny zostać zamieszczone w zrobionym z ceramiki, zrobionym ze szkła albo w glinianym naczynku, wykazującym odporność na ogień. Po podpalaniu pęku liści białej szałwii trzeba płomień ugasić oraz pozostawić zadymione liście.

Później można zająć się okadzeniem drzwi wejściowych a także pozostałych pokoi. Po zrobieniu rytuału trzeba pozostawić szałwię białą w centrum mieszkania aż do chwili pełnego wypalania się rośliny. Na końcu zaś dom należy wietrzyć. Przed tym jak szałwia biała będzie wykorzystana, należy w całości dom dokładnie sprzątać. Należy rytuał robić w każdym pokoju, przemieszczając się w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara. Z zastosowaniem rośliny można także oczyszczać siebie.

W tym celu trzeba rozpocząć od głowy, a skończyć na stopach. Jest to polecane dla osób, które będą przemęczone lub poczują się przytłaczane problemami. biała szałwia ma również wiele innych właściwości i można z niej przykładowo zrobić oczyszczającą herbatę. Wystarczy zalewać liście rośliny wodą przegotowaną. Analizy dowodzą, że jedna herbatka na dzień obniża poziom cukru we krwi, poprawi przepływ krwi oraz korzystnie wpłynie na pracę gruczołów odpowiedzialnych za wytwarzanie potu. Oddychanie naparami z białej szałwii doskonale oddziałuje na układ immunologiczny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz