Świadczenia firmy Wecker obejmą iniekcje geotechniczne. Eksperci po skontrolowaniu wszystkiego na miejscu, oceniają, jakie mają być wykonane podbicie posadzki, by wzmacnianie posadzek było zrobione perfekcyjnie. Robione są otwory o małych średnicach, co wzmocni warstwy terenu i pozwala go przez dłuższy czas wykorzystywać. Materiał iniekcyjny wypełnia wszystkie ubytki, co poprawi nośność gruntu. Podczas każdej z iniekcji kontrolowane są ruchy obiektu, co pozwala oceniać jakie trzeba przeprowadzić czynności.

Jeżeli wykonywane jest podbicie posadzki, należy prędko działać, by poprawić parametry izolacji. To umożliwione, bo glinokrzemiany są obojętne dla otoczenia a także odporne na oddziaływanie wilgoci. Jeżeli wobec tego w Twoim obiekcie mieszkalnym osiądą fundamenty, możemy radzić sobie z tym. Podwyższanie i stabilizacja nie sprawiają nam żadnych trudności. Po podwyższeniu posadzek z danego obiektu można będzie już korzystać po kilku godzinach.

Prace iniekcyjne nie wpływają w sposób znaczący na prosperowanie obiektu, jaki będzie wzmocniony. Materiał iniekcyjny jest po ostygnięciu parokrotnie lżejszy niż beton, co nie obciąża gruntu. Wypełnione pustki przywrócą nośność a także styczność gruntu z fundamentem. Geopolimery wykorzystane do wszystkich prac są specjalnie opracowanymi, wieloskładnikowymi polimerami, jakie spełniają wysokie oczekiwania dla środowiska a także dla bezpieczeństwa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz