Anna Koszela to rekomendowany projektant wnętrz na Mokotowie. Zleceniodawcy przychodząc do niej, wiedzą, iż zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie, w związku z czym ochoczo kierują się do jej pracowni. Z tego powodu w czasie swojej pracy zaznacza ona, iż potrzeby zleceniodawcy są u niej na podium. A kiedy klient nie jest zorientowany do końca, na co musi się decydować, to nie powinien się przejmować, gdyż dzięki jej wskazówkom bez wątpienia stanie się świetnie zorientowany. Anna Koszela jako najlepszy architekt mokotow znana jest z tego, iż aranżowanie wnętrz traktuje jako ciąg przyczynowo – skutkowy. Taki rozwój rozpoczyna się od jej koncepcji, jaka następnie uzupełniana jest o to, na czym będzie zależeć klientom. Anna Koszela wyjątkowo długo rozmawia z interesantami na temat tego, co dla nich liczy się w wystroju oraz pokazuje im sporo inspiracji. Dobierając detale, zapoznaje osobowość mieszkańców danego domu i w efekcie może utworzyć spójną koncepcję, kiedy chodzi o aranżację konkretnego domu.

Ekspertka została do tej pory parokrotnie nagradzana branżowo, lecz osobiście mówi o tym, że priorytetem jest dla niej zaufanie zleceniodawców. Jako projektant wnętrz mokotów wyłapuje wzorce ze świata mody, sztuki, ale też z otaczającej natury. Wiele zależy od tego, na czym będzie zależeć klientom, jacy się do niej skierują. Zachowanie proporcji oraz autentyczności są tym, co jest jej priorytetem w chwili, gdy projektuje wybrane wnętrza. Wyjątkowo często uwzględnia ona w koncepcjach tworzywa zaliczające się do naturalnych.

Przykładowe z realizacji jest okazja zobaczyć na stronie www i zdobyć przekonanie o tym, iż już samo portfolio ukazuje spore doświadczenie jako architektki wnętrz oraz to, iż ważne jest dla niej, żeby wnętrzom domowym nadać osobisty charakter. Godna polecenia projektantka Anna Koszela do projektowania przestrzeni podchodzi drobiazgowo. Zleceniodawcy otrzymają projekt szczegółowy, wraz z usytuowaniem instalacji. Kiedy zostanie on przyjęty do akceptacji, to architekta wnętrz zaoferuje nawiązanie współpracy ze sprawdzonymi firmami zajmującymi się wykończeniem wnętrz.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz