Księgowość proponowana dla Organów Pożytku Publicznego w firmie rachunkowej Milion Dolarów to jedynie przykładowa usługa, z jakich w biurze takim można skorzystać. Poprowadzenie księgowości dla NGO domaga się dysponowania sporą wiedzą i właśnie dlatego dużo osób wierzy takiej specjalistce, bo wiedzą one, iż kierując się do niej mają okazję oczekiwać na rzetelne wsparcie.

Monika Czarnecka zarządzając biuro rachunkowe Radom i proponując właśnie takie świadczenie, niemałą uwagę kieruje na to, iż znaczące jest utrzymanie stabilnego stanu zarówno pod względem finansowym, ale też podatkowym. Ma one duże rozeznanie w przepisach prawa, z tego powodu zawsze ma pojęcie, co ma doradzić klientom. Kwestie finansów będą dopilnowane.

Ponadto osoby zarządzające fundacjami oraz stowarzyszeniami mogą oczekiwać na bezpieczeństwo przechowywanych danych, gdyż księgowa Radom korzysta z pewnych programów. Świadczenia, jakie dla OPP proponuje księgowość Radom to: poprowadzenie ksiąg rachunkowych w oparciu o ustawę o księgowości, rozliczenie przychodów i kosztów z wyjątkowym uwzględnianiem kosztów działalności statutowej, wydzielanie kosztów działalności Zarządu, sprawdzanie kwestii pieniężnych przy powziętych projektach, opracowanie ksiąg rachunkowych i sporządzanie sprawozdania finansowego z uwzględnieniem wielkości danej organizacji, reprezentowanie OPP przed organami podatkowymi, wprowadzanie przelewu do systemów bankowych, a także rozliczanie wyjazdów służbowych i wolontariuszy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One Reply to “Poradniki wystosowane przez księgową Monikę Czarnecką”

Dodaj komentarz