Półki do magazynów wyprodukowane przez firmę MAG – COMPLEX to produkty praktyczne, zaliczające się do bezpiecznych oraz dobrze prezentujące się. W związku z tym, wypełniają wszystkie wymagania, gdy chodzi o użycie w przestrzeni magazynowej. Konsumenci mają okazję poza nimi zaopatrywać się także w innego rodzaju wyroby, a więc mogą zagospodarować całą przestrzeń w magazynie. Są to wyroby w działach do jakich zaliczają się: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Jeśli chodzi o półki, to konsumenci mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe a także regały wspornikowe. Półki paletowe to jedne z najchętniej wybieranych produktów, z uwagi na ich uniwersalne wykorzystanie. Transport asortymentu na palecie stanowi podstawę w wielu branżach, wobec czego obiekty magazynowe muszą być do tego dostosowane. Półki paletowe są pewnym wyjściem, zapewniającym szybki załadunek. Są one wykonane w taki sposób, że posiadają wytrzymałość na uderzenia wózków widłowych w tłocznych przestrzeniach magazynu.

Zapewniają one również mobilność przy większych obciążeniach. Modułowa budowa takich półek powoduje, iż można je szybko naprawiać, kiedy dla przykładu zderzy się z nimi wózek widłowy. Następną opcją w ofercie są regały półkowe, a więc podstawowy typ regału, dedykowany do obsługiwania ręcznego. Regały półkowe sprawdzą się nie tylko w magazynach, lecz też w punktach sprzedaży i w biurach. Regały na jakich może pomieścić się towar do siedmiuset kilogramów zaliczają się do łatwo dostępnych, a więc bez przeszkód wykonana jest praca w danym miejscu, w jakim taki regał się znajdzie.

W wypadku regałów półkowych producent też zadbał o modułową konstrukcję, czyli dostosowanie regałów do prywatnych wymagań nie okaże się skomplikowane, podobnie jak i jego przyszłościowa rozbudowa. Poza wyrobami takimi jak stoły warsztatowe udostępnione są również regały wspornikowe, umożliwiające optymalne użytkowanie powierzchni magazynowej w przypadku złożenia na jej terenie wyrobów mających niestandardowe rozmiary i kształty. Każdy taki regał jest solidnie zrobiony.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz