Serwis PROXIFIT oferuje w Zielonej Górze rzetelną naprawę komputerów. Firma najpierw działała tylko stacjonarnie, natomiast aktualnie oferowane są także świadczenia w formie zdalnej. Interesanci rekomendując naprawa laptopów apple zielona góra w głównej mierze cenią specjalistyczne nastawienie do napraw a także prędkość w realizacji konkretnych zamówień. Firma może pochwalić się opinią wyspecjalizowanej, ze względu na to, że wszyscy technicy ciągle się kształcą. Dzięki temu, nie jest znaczące, od jakiej z firm wywodzi się sprzęt, bo umożliwione będzie wykonanie naprawy. Poza naprawą konsol, padów, komputerów przenośnych a także komputerów, realizowany jest również serwis telefonów.

Naprawa odbywa się po tym, jak technicy zdiagnozują dany sprzęt a także zrobią wycenę kosztów podjętych zadań. Zleceniodawcy, który będzie akceptować reguły współpracy może liczyć na bezzwłoczną realizację zamówienia. Technicy nie tylko zajmują się sprawną naprawą, ale mogą też doradzać klientom, którzy niekoniecznie zorientowani są w tym, w jaki sposób doskonale użytkować sprzęt, aby nie dochodziło do kolejnej usterki. Dodatkowo porady techniczne udostępnione są na witrynie PROXIFIT. Technicy po skończonej pracy przekażą na piśmie gwarancję. Kiedy potrzebne jest skorzystanie ze świadczeń innego rodzaju, to też będą one zrealizowane.

Firma proponująca rzetelną naprawę laptopów oraz komputerów realizuje całość w zgodzie z wymaganiami klientów. Reparacje notebooki i komputery od wielu producentów: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, bądź Toshiba. Często są to: zmiana matrycy, zmiana dysku z przeniesieniem informacji, zmiana wentylatora, wymiana gniazda zasilania, zmiana klapy matrycy, wymiana obudowy, wymiana baterii, wymiana portu HDMI, zmiana klawiatury, wymiana pamięci przechowującej informacji o działaniu programów, zmiana układu skalującego HDMI, zmiana kamery, wymiana procesora, zmiana past termoprzewodzących, usunięcie awarii elektronicznych, usuwanie awarii po przedostaniu się wody pod obudowę, czy zmiana płyty głównej.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz