Strefa Skoków daje opcję wykonania skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer. Skoki odbywają się w różnych lokalizacjach i panują tam różne warunki. Kwota zależna jest także od tego, jak oraz, w jakim stricte miasteczku i kiedy odbywa się skok. Zainteresowani mają możliwość również wybierać przeróżne warianty. Mogą przykładowo zdecydować się na: sam skok, skok z filmem kręconym przez instruktora lub skok z filmem oraz zdjęciami zrobionymi przez jeszcze jednego pilota.

Znaczy to, że każdy może zdecydować się dokładnie na taką usługę, na jakiej zależy mu najbardziej. Każdy skoki w tandemie warszawa to zdarzenie na mniej więcej dziesięć minut odbywającej się w bezpiecznych warunkach ekscytacji.

Wszyscy instruktorzy są adekwatnie przeszkoleni, czyli nie ma niebezpieczeństwa, że komuś mogłoby się cokolwiek stać. Tandem pilot to wykwalifikowany instruktor spadochroniarstwa. Będzie czuwać on nad prawidłowym przebiegiem całego lotu a także nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma 2 czasze, główną i zapasową oraz specjalnie zaprojektowany automat, który uruchamia czaszę zapasową na konkretnej wysokości w wypadku gdyby spadochron główny nie otwierał się prędzej. To także zwiększa bezpieczeństwo skoku tandemowego.

Aby wykonać skok w tandemie nie trzeba przechodzić żadnych szkoleń ani robić badań lekarskich. Istnieją tylko niektóre choroby nie będące polecane do skoku. Trzeba również mieć więcej aniżeli 125 cm i ważyć mniej niż sto dziesięć kg. Kiedy spełni się takie wymagania, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez formularz na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz