Osoby, które sprzedawały przez dłuższy czas swoje auto doskonale wiedzą jakie to jest męczące. Ciągłe odbieranie telefonów od zainteresowanych osób czy umawianie się na oględziny i jazdę próbną pochłaniać będą wiele czasu, a rezultaty takich działań bywają bardzo różne.

Nie raz wychodziło na to, że ostatecznie żeby samochód sprzedać trzeba było znacznie obniżyć cenę, a całość trwała długie miesiące. Tak więc jeżeli ktoś będzie potrzebował sprawnie się pozbyć swojego auta, to powinien się dobrze zastanowić czy chce to robić samemu. Jedną z opcji jest wtedy jakiś komis. W nim całością spraw związanych z utworzeniem ogłoszenia, prezentacją pojazdu i jazdą próbną zajmą się jego pracownicy. Rzecz jasna nie za darmo, bo w przypadku komisu trzeba będzie po sprzedaży opłacić określoną prowizję. Z reguły wysokość takiej wynosi od kilku do kilkunastu procent od zapłaconej kwoty.

Ale i tak ostatecznie nie jest wiadomo, jak szybko znajdzie się nabywca, z tego też powodu warto rozważyć jeszcze skup samochodów Kraków. Tu także cena będzie nieco mniejsza od możliwej na rynku, ale za to dużą zaletą jest to, że ustalone pieniądze otrzyma się praktycznie od razu. Sprawy formalne przeważnie załatwiane są bardzo szybko. Czasami nawet w ten sam dzień, w którym nawiązało się kontakt, można spodziewać się odebrania pojazdu oraz rozliczenia. Kolejną dużą zaletą korzystania z takiej opcji jest również to, że skup samochodów Kraków jest także zainteresowany samochodami popsutymi czy po wypadku, tak więc jeżeli ktoś taki posiada, to również w taki sposób go sprzeda.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz