Remont mieszkania czy domu to przeważnie także zrobienie ścian. Najróżniejszych możliwości na ich wykończenie jest wiele, a w ostatnim czasie rosnącą popularnością cieszą się fototapety. Takie możliwości dała nowoczesna technologia drukowania, dzięki jakiej na podkładach można wydrukować praktycznie wszystko co się będzie chciało. W tym robiące niezwykłe wrażenia wzory 3D, jakie mogą odmienić każde z wnętrz. Takie fototapety 3d przedstawiają dużą różnorodność motywów, od panoram i pejzaży po rozmaite wzory geometryczne. To, co też dają, to wrażenie realności i prawdziwości.

Wysoka jakość nadruku i żywe, nasycone kolory sprawiają, że po wejściu do pomieszczenia można zobaczyć naprawdę realistyczny widok, jaki na każdym może zrobić duże wrażenie. Dobierając w odpowiedni sposób motywy można dać wnętrzu głębię, sprawić że będzie ono optycznie powiększone. Rozwiązanie to sprawdza się bardzo dobrze zarówno w większych pokojach i salonach, jak też niewielkich, wąskich korytarzach czy kuchniach. A że możliwości w tym zakresie są praktycznie nieograniczone, to chyba nikt nie powinien mieć problemów z wyszukaniem czegoś, co przypadnie mu do gustu. Firmy które oferują fototapety 3d z reguły posiadają bazę wielu tysięcy gotowych motywów, dlatego przejrzenie ich tylko na pewno zajmie sporo czasu. A jeśli ktoś będzie chciał, to może podesłać także swoje zdjęcie, nie powinno być żadnego problemu z tym, aby to wydrukować. Podejmując decyzję o takim rozwiązaniu trzeba jednak dobrze wszystko zaplanować.

Fototapety kupowane są na zamówienie podając dokładny wymiar, tak więc wcześniej należy zmierzyć dokładnie ściany. Ważną sprawą jest przyklejanie, jakie wygląda identycznie jak w przypadku zwykłych tapet. Trzeba to jednak wykonać z dużą dokładnością, gdyż wzór się będzie składał z kilku pasków, jakie należy przykleić w odpowiedniej kolejności. Warto również zadbać wcześniej o odpowiednie przygotowanie powierzchni ścian i usunięcie nierówności, wtedy wszystko się będzie idealnie prezentowało.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz