Technika diamentowa wykorzystywana do robienia odwiertów w betonie stosowana jest przez przedsiębiorstwo EL – JOT. Jako że jest to metoda wyjątkowo efektywna, to wszystkie wiercenie w betonie na mokro realizowane są sprawnie, schludnie oraz z jak największą precyzją. Z użyciem tej metody odwierty mogą zostać zrobione na sucho i na mokro, w obszernym zakresie średnic odwiertowych. Najczęściej specjaliści robią odwierty do jednego m. Jeżeli zleceniodawca zgłosi zapotrzebowanie na zrobienie większego odwiertu, to technika pracownicza przystosowana pozostaje na indywidualnych regułach.

Wiercenie metodą diamentową na sucho często wybierane jest wtedy, gdy budowa jest już zakończona, ale należy się dostawać pod powłokę betonu. Zamówienia dotyczą wtedy: wzięcia próbek z ziemi, wykonania otworu w stropach i w ścianach betonowych, wykonywania przewiertów wodnych, wykonywania przewiertów przy przebudowaniu obiektów, przygotowywania otworów pod kotwy w wzmacniania fundamentów a także pomiarów grubości elementu zrobionego z betonu.

Obróbka betonu w nowoczesny sposób pozwala na szybkie tempo pracy i nie wymaga angażowania specjalnego pracownika. Urządzenia diamentowe marki MAXIMA przebiją się przez beton bez żadnego kłopotu, nie powodując powstawania zabrudzeń. Wycena dla wszystkich zleceń wyznaczona jest indywidualnie. Klienci, jacy się tu zapisują mają możliwość oczekiwać na cięcie oraz wiercenie w betonie na sucho i na mokro.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz