Maszyny do drewna ECI to pewność, duża wydajność, łatwość w kontrolowaniu pracy, szybsze przetwarzanie drewna i realizacja zamówień. Przykładem tu jest obrabiarka do drewna, która spełnia 4 czynności podczas obróbki drewna. Do tych czynności należą między innymi:
• frezarka,
• grubiarka,
• wyrówniarka,
• pilarka.
Maszyna ta jest odpowiednio wysoka, by nie sprawiało to trudności podczas pracy. Pracownik nie musi zbyt nisko się nachylać, wszystko, co potrzebne jest podczas obrabiania, zostało umieszczone pod ręką stolarza. Maszyny do drewna spełniają wiele czynności, czyli posiadają dwa stoły, stabilnie są usztywnione, nie drgają podczas kształtowania elementu drewnianego.

Jakie korzyści umożliwia maszyna jednofunkcyjna?

Maszyny stolarskie powstały z wprowadzonymi, najlepszymi rozwiązaniami. Ich praca jest cicha, wydajna, nie pobierają one dużo mocy, zazwyczaj są energooszczędne i przyjazne środowisku. Ich konstrukcja umożliwia dużą wytrzymałość, a elementy łupane nie odskakują. I te elementy łupane są zachowane w zagrodzonej, metalowej kratce. Łuparka do drewna nie jest ciężka, a i ma przymocowane u dołu koła. Jeśli jest ona chwilowo niepotrzebna, to można nią odjechać na bok. Reasumując, maszyny stolarskie ECI to poczwórna korzyść, zarówno w maszynach wieloczynnościowych, jak i jednofunkcyjnych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz